Cilt Bakımı

Merkezimizde bütün işlemlerde olduğu gibi cilt bakımında da son teknolojiyi takip edip gerek medikal gerekse klasik bakımlarla ilgili bir hayli yetkin durumdayız. 25 yıldır değişen koşullara ayak uydurarak değerli üyelerimizin memnuniyetini garanti altına almak bize mutluluk veriyor.

Cilt bakımında klasik cilt bakımının dışında hydrafacial teknolojisiyle hem temizlik hem de küçük sorunların giderilmesi ilgili bir hayli etkili olan hydrafacial, steril ve el değmeden cildinizdeki akne, ölü hücrelerin yarattığı gözenek sorunları, vitaminler, ve canlandırıcı maskeler sayesinde kısa sürede ve tek seansta hızlıca çözüme ulaştırıyor.

Uygulama esnasında herhangi bir acı söz konusu değildir derin akne temizliğinde ciltte kısa süreli kızarıklıklarsa bir iki saat içinde düzelebilmektedir. 7 aşamadan oluşan bu bakım sırasıyla temizleme öncelikle ciltteki makyaj artıkları ve cilt altına yerleşmiş olan kir tabakasını ciltten uzaklaştırarak cildi bakıma hazırlar arkasından ölü derileri tamamen temizlemek için cihaza uygun bir ürünle peeling yapılır daha sonra vakumlama işlemine geçilir siyah noktalar temizlenir.

Açılmış gözenekleri eski formuna kavuşturmak ve sıkılaştırmak için sprey başlık kullanılır arkasından ultrasonic ses dalgalarıyla vitamin uygulaması yapılır cihazın üzerinde bulunan başlıkla cildin alt tabakasına yedirilir lifting uygulamasıyla yüzdeki hareket etmeyen kaslara hareket kazandırır daha sonra radyo frekans yoluyla cildin kolajen tabakasını güçlendirip nem dengesini sağlar bu işlem sıcak uygulamadır. Son olarak cool soğuk başlık kullanılarak cildi şoklayıp daha formda ve parlak görünmesi sağlıyoruz. Merkezimizde ayrıca hydrafacial’ den ayrı olarak led terapi uygulanır bu uygulama bütün cilt bakımlarından sonra tekrar edilir. En son gerekirse toz maskelerden yardım alarak güneş koruyucuyla işlem sonlandırılır. İşlemler kişiye özeldir gerekli analizler yapıldıktan sonra üye bilgilendirilir ve işleme öyle karar verilir. Ciltte inatçı lekeler ve deformasyonlar medikal işleme yönlendirilir.